W naszym przedszkolu rozpoczęliśmy realizację projektu promującego czytelnictwo „Poczytaj mi mamo, poczytaj mi tato”. Zapraszamy do współpracy rodziców. Zachęcamy, aby raz lub dwa razy w miesiącu ktoś z rodziców przyszedł do przedszkola, do grupy swojego dziecka i przeczytał przedszkolakom wybraną przez siebie książeczkę, bajkę, opowiadanie lub wierszyk. Czytanie dzieciom rozwija wyobraźnię, poszerza słownictwo, ćwiczy koncentrację uwagi, słuchanie ze zrozumieniem i stanowi cenną formę wspólnego spędzania czasu. Warto rozkochać dzieci w książkach od najmłodszych lat. Nasza propozycja udziału w projekcie ma też wymiar integracyjny. Czekamy na zgłoszenia chętnych rodziców.

Nakrętki
Mali wspaniali

Przedszkole Nr 91 „Nasz Domek”
ul. Zaporoska 52A